सूचना
सार्वजनिक खरिद/बोलपत्र सूचना
| शिर्षक | आर्थिक वर्ष | मिति | दस्तावेज |
|---|---|---|---|
कुकुर बन्ध्याकरण कार्यक्रमका लागि दररेट पेश गर्ने सम्बन्धी सूचना। |
२०८३/८४ | 08/31/2026 - 13:43 | |
ढुंगा, गिट्टी, बालुवा उत्खनन् गरी बिक्रि सम्बन्धी Online बोलपत्र आह्वान सम्बन्धी सूचना। |
२०८३/८४ | 08/26/2026 - 11:24 | |
Invitation for Bids |
२०८३/८४ | 08/26/2026 - 11:07 | |
Invitation for Bids |
२०८३/८४ | 08/25/2026 - 09:43 | |
Invitation for Bids |
२०८३/८४ | 08/20/2026 - 10:16 | |
Invitation for Bids |
२०८३/८४ | 08/14/2026 - 09:55 | |
मिनि टिलर र कम्बाईन मिलको दररेट पेश गर्ने सम्बन्धी सूचना। |
२०८३/८४ | 08/13/2026 - 14:59 |
|
दरभाउ पत्र स्वीकृत गरिएको र संझौता गर्न आउने सम्बन्धमा। |
२०८३/८४ | 08/10/2026 - 13:30 | |
पशुपन्छी औषधिहरुको दररेट पेश गर्ने सम्बन्धि सूचना। |
२०८३/८४ | 07/31/2026 - 09:54 |
|
Invitation for Bids (Procurement of Mini tiller and Combine Mill) |
०८२/०८३ | 06/18/2026 - 10:55 |